Orac Decor CLUSIV.pl - sklep internetowy ze sztukaterią

ORAC DECOR

Aktualne ambicje ORAC DECOR® - zaskakiwanie odbiorcy produktami dekoratorskimi, zadziwiającymi swą jakością, innowacyjnością i technologią. Z blisko 25-letnią wiedzą specjalistyczną, oczywistym wydaje się fakt, iż staliśmy się wiodącą firmą. Obecnie ORAC DECOR® stała się europejską marką wyznaczającą trendy panujące w architektonicznych profilach i akcesoriach syntetycznych na profesjonalnym rynku produktów aranżacji wnętrz.

Zastosowanie najnowszych technologii oraz nieustające poszukiwania nowych rozwiązań pozwoliły stworzyć produkty przyjazne użytkownikom i środowisku. Produkty te dostarczają niekończących się możliwości tworzenia charakteru, atmosfery i oryginalności każdego wnętrza.

Dziś, kolekcje ORAC Axxent®ORAC Luxxus® oraz ORAC Basixx® są wzorem dla szukających wygody i luksusu. Wysokiej jakości produkty ORAC DECOR® rozprowadzane są w ponad 50 krajach na całym świecie. Są one wysoko cenione przez profesjonalistów oraz stale rosnącą liczbę użytkowników.

Nie tylko niezwykłe wzornictwo ale i znakomita jakość sprawiają iż produkty ORAC DECOR® są tak wyjątkowe. Panele wykonane są z tworzyw najwyższej jakości, takich jak Purotouch® (poliuretan wysokogatunkowy) i Duropolymer® (polimer o wysokiej gęstości), czyli materiałów o ustalonej jakości, zapewniających jednocześnie łatwy montaż.

 ORAC Decor - portale, portale nad drzwi, sztukateria, dekoracje do wnętrz, dekoracje wnętrz, dekoracje do domu, sztukateria wewnętrzna, sztukateria do wnętrz

W Starożytnej Grecji portale stanowiły ważne dekororację nad wejściem do świątyń. Dziś stosuje się je do nadania niepowtarzalnego stylu i charakteru każdemu wejściu. Duży wybór portali, które w połączeniu z detalami ozdobnymi, stwarzają niepowtarzalne możliwości dekoracyjne.

ORAC Decor - Orac Luxxus - portale
Portal, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D120
Portal, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D400
Portal, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D401
Portal, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D402
Zestaw portal, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D400 + D402
Zestaw portal, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D401 + D402
Portal, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D140
Portal, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D150
Portal, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D161
Portal, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D170