Orac Decor CLUSIV.pl - sklep internetowy ze sztukaterią

ORAC DECOR

Aktualne ambicje ORAC DECOR® - zaskakiwanie odbiorcy produktami dekoratorskimi, zadziwiającymi swą jakością, innowacyjnością i technologią. Z blisko 25-letnią wiedzą specjalistyczną, oczywistym wydaje się fakt, iż staliśmy się wiodącą firmą. Obecnie ORAC DECOR® stała się europejską marką wyznaczającą trendy panujące w architektonicznych profilach i akcesoriach syntetycznych na profesjonalnym rynku produktów aranżacji wnętrz.

Zastosowanie najnowszych technologii oraz nieustające poszukiwania nowych rozwiązań pozwoliły stworzyć produkty przyjazne użytkownikom i środowisku. Produkty te dostarczają niekończących się możliwości tworzenia charakteru, atmosfery i oryginalności każdego wnętrza.

Dziś, kolekcje ORAC Axxent®ORAC Luxxus® oraz ORAC Basixx® są wzorem dla szukających wygody i luksusu. Wysokiej jakości produkty ORAC DECOR® rozprowadzane są w ponad 50 krajach na całym świecie. Są one wysoko cenione przez profesjonalistów oraz stale rosnącą liczbę użytkowników.

Nie tylko niezwykłe wzornictwo ale i znakomita jakość sprawiają iż produkty ORAC DECOR® są tak wyjątkowe. Panele wykonane są z tworzyw najwyższej jakości, takich jak Purotouch® (poliuretan wysokogatunkowy) i Duropolymer® (polimer o wysokiej gęstości), czyli materiałów o ustalonej jakości, zapewniających jednocześnie łatwy montaż.

 



ORAC Decor - Obudowy drzwi, obudowy drzwiowe, sztukateria, dekoracje do wnętrz, dekoracje wnętrz, dekoracje do domu, sztukateria wewnętrzna, sztukateria do wnętrz

Obudowy drzwi zostały zaprojektowane z myślą o drzwiach różnego typu - jedno i dwuskrzydłowych, oraz oknach. W zestawieniu z wieloma dostępnymi detalami architektonicznymi  oferujemy niezliczone możliwości stworzenia unikalnego stylu w Twoim domu. Wykonane z wysokiej gęstości, poliuretanu obudowy drzwi i panele ORAC Decor nadają się do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wysokiej jakości materiał sprawia, ze elementy te są odporne na uszkodzenia, łatwe w malowaniu i instalacji przy pomocy tradycyjnych narzędzi.

ORAC Decor - Orac Luxxus - obudowy drzwiowe
Element obudowy drzwiowej, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D102
Elemement obudowy drzwiowej, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D101
Element obudowy drzwiowej, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D210
Element obudowy drzwiowej, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D200
Element obudowy drzwiowej H100A
Element obudowy drzwiowej, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D1014
Element obudowy drzwiowej, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D62
Element obudowy drzwiowej, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D1010
Element obudowy drzwiowej, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D310
Element obudowy drzwiowej, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D300
ORAC Decor - Orac Axxent - obudowy drzwiowe
Element obudowy drzwi lub profil dekoracyjny, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus DX119
Obudowa drzwiowa - zestaw, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Axxent Kit KX001
Obudowa drzwiowa - zestaw, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Axxent Kit KX002
Obudowa drzwiowa - zestaw, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Axxent. Kit KX003
Obudowa drzwiowa - zestaw, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Axxent Kit KX004