Orac Decor CLUSIV.pl - sklep internetowy ze sztukaterią

ORAC DECOR

Aktualne ambicje ORAC DECOR® - zaskakiwanie odbiorcy produktami dekoratorskimi, zadziwiającymi swą jakością, innowacyjnością i technologią. Z blisko 25-letnią wiedzą specjalistyczną, oczywistym wydaje się fakt, iż staliśmy się wiodącą firmą. Obecnie ORAC DECOR® stała się europejską marką wyznaczającą trendy panujące w architektonicznych profilach i akcesoriach syntetycznych na profesjonalnym rynku produktów aranżacji wnętrz.

Zastosowanie najnowszych technologii oraz nieustające poszukiwania nowych rozwiązań pozwoliły stworzyć produkty przyjazne użytkownikom i środowisku. Produkty te dostarczają niekończących się możliwości tworzenia charakteru, atmosfery i oryginalności każdego wnętrza.

Dziś, kolekcje ORAC Axxent®ORAC Luxxus® oraz ORAC Basixx® są wzorem dla szukających wygody i luksusu. Wysokiej jakości produkty ORAC DECOR® rozprowadzane są w ponad 50 krajach na całym świecie. Są one wysoko cenione przez profesjonalistów oraz stale rosnącą liczbę użytkowników.

Nie tylko niezwykłe wzornictwo ale i znakomita jakość sprawiają iż produkty ORAC DECOR® są tak wyjątkowe. Panele wykonane są z tworzyw najwyższej jakości, takich jak Purotouch® (poliuretan wysokogatunkowy) i Duropolymer® (polimer o wysokiej gęstości), czyli materiałów o ustalonej jakości, zapewniających jednocześnie łatwy montaż.

 ORAC Decor - listwy do oświetlenia pośredniego, listwy oświetleniowe, profile dekoracyjne, oświetlenie ścienne, oświetlenie pośrednie, listwy ścienne, listwy wykończeniowe, listwy sufitowe, listwy ozdobne, listwy poliuretanowe, listwy gzymsowe, gzymsy, sztukateria, dekoracje do wnętrz, dekoracje wnętrz, dekoracje do domu, sztukateria wewnętrzna, sztukateria do wnętrz

Smutne, pojedyncze oświetlenie pomieszczeń to już przeszłość! Nowoczesne trendy zmierzają w kierunku rozmieszczania punktów świetlnych w wielu miejscach pomieszczenia, aby wydobyć jego urodę, podkreślić unikalny charakter. 
ORAC DECOR systematycznie podąża za najnowszymi trendami w profesjonalnym wystroju wnętrz. W naszych kolekcjach znajdziecie Państwo szereg gzymsów zaprojektowanych z myślą o zamontowaniu w nich elementów oświetleniowych, które pomogą stworzyć piękny, przytulny klimat w każdym domu. Gzymsy oświetleniowe (listwy oświetleniowe) mogą być stosowane również jako tradycyjne gzymsy sufitowe.

ORAC Decor - Orac Luxxus - oświetlenie
Listwa oświetleniowa gładka, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus (prosta lub gięta) C902 / C902F
Listwa oświetleniowa, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus C900
Listwa oświetleniowa gładka, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus (prosta lub gięta) C901 / C901F
Element oświetleniowy ścienny, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus L504
Element oświetleniowy ścienny, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus L505
Element oświetleniowy ścienny, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus L512
Element oświetleniowy ścienny, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus L509
Element oświetleniowy ścienny, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus L501
Element oświetleniowy ścienny, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus L506
Listwa oświetleniowa, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus C351
Listwa oświetleniowa, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus C357
Listwa oświetleniowa, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus C352
Listwa oświetleniowa, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus C358
Oświetlenie ścienne Xinnix, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus L600-001
Oświetlenie ściene Xinnix, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus L601-001