Orac Decor CLUSIV.pl - sklep internetowy ze sztukaterią

ORAC DECOR

Aktualne ambicje ORAC DECOR® - zaskakiwanie odbiorcy produktami dekoratorskimi, zadziwiającymi swą jakością, innowacyjnością i technologią. Z blisko 25-letnią wiedzą specjalistyczną, oczywistym wydaje się fakt, iż staliśmy się wiodącą firmą. Obecnie ORAC DECOR® stała się europejską marką wyznaczającą trendy panujące w architektonicznych profilach i akcesoriach syntetycznych na profesjonalnym rynku produktów aranżacji wnętrz.

Zastosowanie najnowszych technologii oraz nieustające poszukiwania nowych rozwiązań pozwoliły stworzyć produkty przyjazne użytkownikom i środowisku. Produkty te dostarczają niekończących się możliwości tworzenia charakteru, atmosfery i oryginalności każdego wnętrza.

Dziś, kolekcje ORAC Axxent®ORAC Luxxus® oraz ORAC Basixx® są wzorem dla szukających wygody i luksusu. Wysokiej jakości produkty ORAC DECOR® rozprowadzane są w ponad 50 krajach na całym świecie. Są one wysoko cenione przez profesjonalistów oraz stale rosnącą liczbę użytkowników.

Nie tylko niezwykłe wzornictwo ale i znakomita jakość sprawiają iż produkty ORAC DECOR® są tak wyjątkowe. Panele wykonane są z tworzyw najwyższej jakości, takich jak Purotouch® (poliuretan wysokogatunkowy) i Duropolymer® (polimer o wysokiej gęstości), czyli materiałów o ustalonej jakości, zapewniających jednocześnie łatwy montaż.

 ORAC Decor - Clusiv, Sklep internetowy ORAC DECOR, sztukateria, dekoracje wnętrz, sztukateria poliuretanowa, aranżacje wnętrz, urządzanie domu, urządzanie mieszkania, wykończenie wnętrz

Panele ścienne pozwalają na szybkie i nowoczesne odnowienie każdego wnętrza, gdyż stanowią jego doskonałe wykończenie. Zarówno zastosowane indywidualnie jak i w kombinacjach dostarczą różnorodnych możliwości pod względem oryginalności i charakteru. Materiał z którego są wykonane charakteryzuje się dużą twardością co czyni panele również doskonałym wykończeniem drzwi. Panele drzwiowe sprawdzają się przy wykończeniu zwykłych klasycznych litych drewnianych drzwi, które można później pomalować na dowolny kolor dla uzyskania jeszcze lepszego efektu.

ORAC Decor - Orac Luxxus - panele ścienne
Panel ścienny lub ozdoba sufitowa (kaseton), sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus F33
Panel ścienny, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D500
Panel ścienny, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D507
Panel ścienny lub dekoracja sufitowa (kaseton), sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus F30
Panel ścienny, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D504
Panel ścienny, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D503
Panel ścienny, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus D506
Panel ścienny lub ozdoba sufitowa (kaseton), sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus F31
Panel ścienny lub ozdoba sufitowa (kaseton), sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus F32