Orac Decor CLUSIV.pl - sklep internetowy ze sztukaterią

ORAC DECOR

Aktualne ambicje ORAC DECOR® - zaskakiwanie odbiorcy produktami dekoratorskimi, zadziwiającymi swą jakością, innowacyjnością i technologią. Z blisko 25-letnią wiedzą specjalistyczną, oczywistym wydaje się fakt, iż staliśmy się wiodącą firmą. Obecnie ORAC DECOR® stała się europejską marką wyznaczającą trendy panujące w architektonicznych profilach i akcesoriach syntetycznych na profesjonalnym rynku produktów aranżacji wnętrz.

Zastosowanie najnowszych technologii oraz nieustające poszukiwania nowych rozwiązań pozwoliły stworzyć produkty przyjazne użytkownikom i środowisku. Produkty te dostarczają niekończących się możliwości tworzenia charakteru, atmosfery i oryginalności każdego wnętrza.

Dziś, kolekcje ORAC Axxent®ORAC Luxxus® oraz ORAC Basixx® są wzorem dla szukających wygody i luksusu. Wysokiej jakości produkty ORAC DECOR® rozprowadzane są w ponad 50 krajach na całym świecie. Są one wysoko cenione przez profesjonalistów oraz stale rosnącą liczbę użytkowników.

Nie tylko niezwykłe wzornictwo ale i znakomita jakość sprawiają iż produkty ORAC DECOR® są tak wyjątkowe. Panele wykonane są z tworzyw najwyższej jakości, takich jak Purotouch® (poliuretan wysokogatunkowy) i Duropolymer® (polimer o wysokiej gęstości), czyli materiałów o ustalonej jakości, zapewniających jednocześnie łatwy montaż.

 ORAC Decor - listwy podłogowe, listwy przypodłogowe, listwy wykończeniowe, listwy poliuretanowe, listwy podłogowe do paneli, profile dekoracyjne, sztukateria, dekoracje do wnętrz, dekoracje wnętrz, dekoracje do domu, sztukateria wewnętrzna, sztukateria do wnętrz

Listwy przypodłogowe Orac Decor są niezbędnym elementem w każdym domu. Doskonale maskują pęknięcia na styku ściany z podłogą oraz nadają wnętrzom ciepły, przytulny charakter. Są łatwe w malowaniu tak więc bez trudu dopasują się do kolorystki Twoich pomieszczeń. Nasze listwy przypodłogowe przetrwają zabawy szalejących po domu dzieci oraz używanie większości dostępnych środków czyszczących. Większość modeli została zaprojektowana tak by w bezpieczny i elegancki sposób móc ukryć plączące się po domu kable elektryczne.

ORAC Decor - Orac Luxxus - listwy przypodłogowe
Listwa przypodłogowa, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus (prosta lub gięta) SX118 / SX118F
Listwa przypodłogowa, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus SX104
Listwa przypodłogowa, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus (prosta lub gięta) SX105 / SX105F
Listwa przypodłogowa, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus (prosta lub gięta) SX155 / SX155F
Listwa przypodłogowa, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Luxxus SX156
ORAC Decor - Orac Axxent - listwy przypodłogowe
Listwa przypodłogowa, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Axxent SX122
 Listwa przypodłogowa, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Axxent SX137
Listwa przypodłogowa, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Axxent SX138